עפר תעשיה וחקלאות
 

עפר תעשיה וחקלאות

צמיגי עפר
צמיגי ה- ® Earthmover הינם המומחיות של מישלין.

מישלין, כחברה המובילה את שוק צמיגי ה- ® Earthmover, חותרת למצוינות בתחומי המחקר, ביצועים, חוזק, חדשנות ואיכות הצמיג.

החברה מקפידה על איכות ייצור הצמיג בכל התחומים, החל מיצירת סוליית צמיג המאפשרת חיים ארוכי טווח, בחירת דפוס העיצוב ותרכובות הגומי המתאימות בצורה מושלמת לתנאי השטח וליכולת קיבולת המהירות של צמיגי עפר.

צמיגי העפר של מישלין מותאמים לתנאי שטח קשים במיוחד, תוך התמקדות בבטיחות וביצועים.

שילוב צמיגי מישלין עם שירותי התמיכה הניתנים בקוגול ( פנצריית גלבוע) מהווים פתרון מלא ומושלם לנסיעה בטוחה בכל תנאי שטח. הידע והניסיון המקצועיים מסייעים להאלעת הפרודוקטיביות בכל אתר.

למישלין מגוון רחב ביותר של צמיגי עפר המותאמים לכל סוגי תנאי השטח כולל מחצבות ואתרי בנייה.

עמידות גבוהה לנזקים משמעותה חיי שירות ארוכים יותר וגידול בפריון תפעול האתר. עובדה זו, מהווה הגורם העיקרי לדרישת החברות הגדולות בתעשייה לשימוש בצמיגי מישלין ® Earthmover במכונות בשטח.

מאז פיתוח טכנולוגיית הצמיג הרדיאלי ע"י מישלין ב- 1946 מגוון הצמיגים למובילי העפר ® Earthmover נחשבים כ"פנינים טכנולוגיות" אמיתיות, שהוכרו בעולם כבעלי הביצועים הטובים ביותר בשוק.


כמה עובדות על ה- ® Earthmover
• משלין פיתחה וייצרה ראשונה את הצמיג הגדול בעולם, 63' אשר חולל מהפכה בשוק משאיות האשפה
• משלין פיתחה וייצרה ראשונה את סדרת צמיגי ה80 אשר העלו באופן משמעותי את הצמיג
• משלין חלוצה בפיתוח טכנולוגי של מערכת אלקטרונית לניתור טמפרטורה ולחץ אויר
• בסדרת XDR™2 נעשה שימוש ב200 מרכיבים
• הצמיג ידידותי לסביבה מיוצר ללא שמנים ארומתים ובפחות חומרי גלם
• לסדרת XDR™2 החדשה חיי צמיג ארוכים ב- 20% יותר לעומת הסדרה הקודמת
• למשלין מגוון רחב של 29 דפוסי סוליות וכ94 מידות המתאימות לכל תנאי שטח ועבודה.
• תהליך היצור הייחודי והמורכב אורך כ-48 שעות לייצור צמיג בודד.
• צמיג ה-® Earthmover הינו הצמיג הקל ביותר וכתוצאה מכך חוסך עד כ- 10% בצריכת הדלק.


תעשיה
כדי לאפשר הפעלת מכונות באתרי עבודה תעשייתיים ולאפשר עמידה בדרישות הבטיחות, יעילות ועמידות. מציעה מישלין ® Earthmover מגוון רחב של צמיגים המותאמים באופן ייחודי לכל שימוש.

הודות לטכנולוגיית הצמיג הרדיאלי , צמיגי מישלין עמידים ומאריכים חיים יותר ממתחריהם .

בעלי עמידות גבוהה ביותר למגוון רחב של פגיעות ומפגעים שיכולים להתרחש על פני השטח המחוספס של אתרים תעשייתיים. הטכנולוגיה של מישלין מבטיחה בטיחות גבוהה יותר למפעילי המכונות, למכונות עצמם, ולכבודה אשר נישאת עליהם ולהפחתת פגיעה ונזק למשטחי העבודה.

מישלין גאה להיות הראשונה לפתח ולהציע צמיג רדיאלי טיובלס ללא פנימית למגזר התעשיתי.

עם פיתוח המערכת הייחודית לאטימה מושלמת ללא פנימית (airtight Tubeless Bead Seal system) לבטיחות מקסימלית , חיי הצמיג ארוכים יותר באופן משמעותי ביחס לאחרים ובמקרה לא הסביר של חדירת מסמר או חפץ דומה, אין אובדן מהיר של לחץ. האיכויות של הטכנולוגיה הרדיאלית עם הנוחות והאמינות המזוהות עם צמיג ללא פנימית . יתרה מכך, הנהג, הכבודה והמכונה מוגנים יותר כשהצמיג הרדיאלי משמש כבולם זעזועים . ומרחק הבלימה מתקצר משמעותית באופן המעלה את בטיחות מפעילי המכונה והכבודה שעליה.

• הצמיג הרדיאלי הראשון בטכנולוגיית Earthmover
• עמידות גבוהה וחיי צמיג ארוכים ביותר
• הפחתת מישקל עד 2% ביחס למתחרים
שילוב תכונות ויכולות אלה גורמות לשימוש מופחת של עד כ-1/4 מחומרי הגלם
• מישלין מובילה בתחום מיחזור הצמיגים ושמירה על סביבה בת קיימהחקלאות
כמות הקרקע החקלאית בארץ היא מוגבלת ולכן, השאיפה היא לייצר תשואה מקסימלית. חלק גדול מהחקלאות מתבסס על מכונות לעיבוד השדות, השקיה וכו'.

שדרוגים טכניים למכונות תורמים באופן ישיר ליעילות העבודה ובכך לרווחים. המכשור העכשווי כבד, חזק ויעיל יותר וכתוצאה הצמיגים חייבים להיות ברמה טכנולוגית גבוהה וחדשנית.

מישלין ממקדת את מאמציה בתחום המחקר והפיתוח בשלושה היבטים מרכזיים לשיפור הביצועים -

• שיפור גדול יותר בתשואה אגרונומית
• הפחתת עלות השימוש
• התייעלות בהחזר ההשקעה

ההישג של מהנדסי מישלין הוא מיקסום שלושת ההבטים האלו באותו הצמיג .
המפתח להצלחה כלכלית של החקלאי הוא יבול מוצלח! הנכס היקר ביותר להשגתו הוא אדמה בריאה, לכן, חשוב להגן עליה על ידי הפחתת הדחיסה ויצירת תלמים.

הפתרון המושלם: טכנולוגיות הצמיגים UltraFlex של מישלין.

טכנולוגיה המאפשרת לפעול בלחצים נמוכים יותר תוך שמירת הגמישות והחוזק .טביעת הרגל המוגדלת מפזרת את העומס בצורה שווה ומפחיתה את דחיסת האדמה. אלמנטים המאפשרים ניצול טוב יותר של ספיקת המים והדשנים ליבול החקלאי. בנוסף טביעת הרגל העמוקה מגבירה את האחיזה וכוח הגרירה וע"י כך מפחיתה איבוד כוח המנוע –

שימוש בצמיגי מישלין בחקלאות מאפשר חיסכון בדלק , הגנה על האדמה והיבול ובכל תשואה גבוהה יותר לכל שטח אדמה מעובד.

היתרונות הבולטים של טכנולוגיית UltraFlex של מישלין
• טביעת רגל מוגדלת המגנה על האדמה מדחיסה וריקבון rutting)). מים ואויר חודרים באופן חופשי יותר כך שכל התנאים יחד מגבירים את תפוקת היבול .
• טביעת הרגל מגדילה את כח הגרירה, מפחיתה את פליטת הדלק והזמן באופן משמעותי.
• דפנות צמיג מחוזקות ותרכובת גומי מיוחדת הופכים את הצמיג בטכנולוגיית Ultraflex לחזק באופן קיצוני בעבודה בלחץ נמוך.


יתרונות אלה מעלים את התשואה על ההשקעה.

התאמת צמיג
מותג:
קטגוריה:
רוחב:
חתך:
חישוק:
קוד מהירות:
רכב פרטי
סימוני צמיג
חשיבות הצמיג
EU label

צמיגי איכות

אתה נכנס לאוטו. מתניע את המנוע, מדליק את הרדיו, מפעיל את המזגן, חוגר חגורת בטיחות, מסתכל במראה לפני שאתה יוצא מהחניה, ונוסע לעבודה. אתה מתקרב לבית הספר, כמו בכל בוקר, כשלפתע, ילד קטן, בקושי בן 8, מזנק מבין שתי מכוניות חונות, ממש כמה מטרים לפניך.

אתה לוחץ על דוושת המעצור חזק. מאוד חזק! אבל הרכב שלך מתקדם מהר מדי. הגלגלים כאילו מחליקים על הכביש...


 

שטח המגע של צמיג חדש עם הכביש,
בעת נסיעה במהירות 90 קמ"ש

שטח פנים וחיכוך

גודלו של הצמיג מטעה!
גם אם יש לך צמיג בעל חתך רחב במיוחד, עדיין, גודל שטח הפנים של הצמיג שנוגע בכביש, אינו גדול מכף יד של בן אדם בוגר!

החלק היחיד ברכב, שבא במגע עם הכביש, הוא הצמיג. משמעות עובדה זו היא, ששטח הפנים של הרכב עם הכביש, אינו עולה על גודלן של ארבע כפות ידיים וחשיבות הצמיג

עם שטח פנים קטן זה, רכב שמשקלו מעל טון, צריך להיות מסוגל לאחוז בכביש, גם כשהוא רטוב, לספק היגוי מעולה בפניות מהירות, והכי חשוב, להיות מסוגל לעצור כמה שיותר מהר !

צמיגי איכות

שטח המגע של צמיג בלוי עם הכביש,
בעת נסיעה במהירות 90 קמ"ש


לרכב שלך יכולים להיות בלמים חדשים, הגה מדוייק ומנוע חזק במיוחד, אבל אם הצמיגים שלך בלויים, או שאייכות הייצור שלהם ירודה, התוצאות עשויות להיות קטסטרופאליות.

צמיגים שלא תוכננו לפי מיטב הטכנולוגיה, פשוט יחליקו על הכביש, וזה יקרה דווקא כשתזדקק להם!

מספר רב של תאונות דרכים בישראל, נגרמות בשל איכות הצמיג. אפילו כשהצמיגים חדשים, הרכב עוצר לאט מדי, בגלל שמבנה הצמיג אינו מספק אחיזה טובה מספיק עם הכביש.

צמיג איכות

 


למרות כל מה שהוזכר עד כה, ומפתיע ככל שזה נשמע, אנשים בישראל מוכנים להתפשר על צמיג איכות שהם קונים, אפילו אם הצמיג שרכשו עשוי לסכן אותם, או את הולכי הרגל, והכל בשביל לחסוך "כמה שקלים". סביר להניח שהסיבה המרכזית לכך, נובעת מהעובדה הפשוטה, שאנשים לא מודעים לחשיבות הצמיגים.

הצמיגים הם חלק בלתי נפרד ממערכת הבלמים של הרכב. כשהצמיג לא תקין, מערכת הבלמים לא תקינה. גם כאשר הצמיג חדש לגמרי, אם הוא צמיג מאייכות ירודה, תפקודה של מערכת הבלמים נפגמת !


כשם שלא היית מסכים לנהוג ברכב בו מערכת הבלמים לא תקינה, אל תסכים להסיע את המשפחה שלך, ברכב בו הצמיגים בלויים, ישנים או שהם יוצרו על ידי חברה לא ידועה

 

התאמת צמיג
מותג:
קטגוריה:
רוחב:
חתך:
חישוק:
קוד מהירות:
צמיגי מישלין
למה מישלין?
היסטוריה של מישלין
קישורים לאתרי מישלין עולמיים

למה מישלין?

 

למה מישלין

 


כפי שסיקרי דעת קהלמראים, צמיגי מישלין נחשבים, בקרב צרכנים, לצמיגים הטובים ביותר בעולם. אבל חברת מישלין לא מסתפקת בזה. לאור התחממות כדור הארץ, וזיהום הסביבה המתמשך, החליטה חברת מישלין להרים את הכפפה, והחלה בשיווק דור רביעי של צמיגים חוסכי אנרגיה - צמיגים המסוגלים לצמצם את צריכת הדלק, ולהפחית את כמות המזהמים הנפלטים לאוויר.

 

צמיגים אלו גם עוזרים לכם להפחית את הזיהום, וגם חוסכים לכם כסף.
ואם זה לא מספיק - הם בטוחים יותר ומחזיקים זמן רב יותר מצמיגים אחרים.


 

 


 

 

 

אז למה מישלין?

וותק

חברת Michelin קיימת מעל 100 שנים, ונחשבת לחברת הצמיגים המובילה בעולם, זה מספר עשורים ברציפות. מישלין רשמה מאות פטנטים שונים, והמציאה עשרות המצאות חדשות, ששינו את פני תעשיית הצמיגים מן הייסוד. בכל שנה, משקיעה מישלין קרוב למיליארד דולר, בפיתוח חומרים חדשים לייצור צמיגים, שישפרו את ביצועי הצמיג ויפחיתו את צריכת הדלק של הרכב. צמיגי מישלין נחשבים לקנה המידה בענף הצמיגים, וכל יצרניות הצמיגים המובילות בעולם, מזנבות במישלן, ומנסות לייצר צמיגים שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים של החברה.

איכות הסביבה

בשנת 1992, החלה חברת מישלין לייצר "צמיגיםירוקים". צמיגים אלו עשויים מסיליקה, חומר מיוחד שהרכבו שמור בסוד. הצמיגים הירוקים של מישלין, מצמצמים את החיכוך עם הכביש, ובשל כך, מסוגלים לצמצם את צריכת הדלק של הרכב. צמצום צריכת הדלק, גורם להפחתה בפליטת CO2 לאטמוספירה, ולכן, מצמצם גם את הזיהום הסביבתי.

כיום, מישלין משווקת דור רביעי של צמיגים ירוקים: צמיג ה-Energy Saver.

בטיחות

צמיגים ירוקים מצמצמים את החיכוך? אבל חיכוך חשוב לבלימה ואחיזת כביש!

נכון. על פניו, זה באמת נשמע מוזר. איך מישלין הסכימה לפגוע בבטיחות הנוסעים, בשביל איכות הסביבה?
התשובה היא פשוטה - לא רק שהצמיגים הירוקים מצמצמים את זיהום האוויר, הם גם בטוחים יותר!
מכון המחקר הגרמני TÜV SÜD Automotive, שהינו מכון המחקר האירופאי החשוב בעולם, ביצע ב-2007 מבחן שמצא כי צמיגי מישלין מסוגלים לקצר את מרחק הבלימה בכ-3 מטרים בהשוואה לצמיגי חמשת היצרניות המובילות. קיצור מרחק הבלימה יכול להוות את ההבדל בין חיים למוות.

כדי ללמוד איך זה אפשרי, לחץ פה

מגוון

צמיגי מישלין הותאמו לשימוש רכביהן של רוב יצרניות הרכבים והמשאיות, בכל רחבי העולם. התאמת הצמיגים נעשתה באמצעות מבחנים מורכבים וקפדניים, שנמשכים תקופה ארוכה. יצרניות הרכב מוכנות לשלם מחיר גבוה יותר, על מנת שרכביהן יגיעו לצרכן עם צמיגי מישלין, ולו בגלל האייכות המעולה של צמיגים אלו, ויכולתם להחזיק לאורך קילומטרים רבים.

זול זה יקר

בכל פעם שיוצא צמיג חדש לשוק, לוקח מכון המחקר הגרמני TÜV SÜD Automotive מספר רכבים זהים, ומצייד כל אחד מהם, בארבעה צמיגים של יצרנית כלשהי - כל רכב מצוייד בצמיגיה של יצרנית צמיגים אחרת. המכון נוהג ברכבים לאורך קילומטרים רבים ובודק את קצב שחיקת הצמיגים, את הקילומטראז' המקסימאלי שהם מסוגלים לספק ואת אייכות הצמיגים לאורך המבחן. מחקר שנערך בשנת 2007 הראה כי צמיג ה-Energy Saver של מישלין, החזיק מעמד פי 1.5 יותר מצמיגיהן של חמשת היצרניות המובילות באירופה! בעוד שהממוצע של צמיגים אחרים עמד על כ-30,000 ק"מ, הממוצע של צמיגי מישלין עמד על מעל 40,000 ק"מ, בטרם היה צורך להחליף את הצמיגים! משמעות עובדה זו היא, כי הצמיג של מישלין מחזיק 9 חודשים יותר, בממוצע, מצמיגים אחרים (בהתחשב בקילומטראז' השנתי הממוצע של רכב בישראל).

זה אומר שתצטרך להחליף את צמיגי המישלין שלך לעיתים רחוקות יותר, בהשוואה לצמיגים אחרים, כלומר, תצטרך להוציא פחות כסף על צמיגים מדי שנה.

מפת האתר|צור קשר|תקנון|About Us
Signed ByCdTech
מפת האתר|צור קשר|תקנון|About Us
Signed ByCdTech
 
  מפת האתר | צור קשר | תקנון | About Us  
Signed By CdTech