קבוצת קוגול
טייר סנטר רשת צמיגים
טייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ
צמיג ישיר
 

טייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ

טייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ הינו מפעל חידוש צמיגי משא המשרת את כלל ציי המשא והפנצ'ריות בישראל תוך שמירה על סביבה ירוקה ואיכות הסביבה.

טייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ הינה זכיינית של חברת BANDAG האמריקנית. החברה הגדולה בעולם והמתקדמת ביותר בתחום חידוש צמיגי רכב.

מוצרי BANDAG  בעלי מוניטין  של אריכות ימים וביצועים יוצאי דופן, המיוצרים בטכנולוגיה המאפשרת עמידות בכל תנאי שטח ואקלים . תהליך BANDAG  בלעדי המבטיח בקרת איכות מלאה ואמינות ללא דופי. מהבדיקות המחמירות לחומרי הגלם ועד לבדיקות איכות המוצר הסופי. המיקוד שלנו בטייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ הוא לספק עלות נמוכה ביותר לקילומטר המוצעת בשוק, ללא פשרות איכות ובטיחות.

יתרונות החידוש
• התאמת הפרופיל המתאים ביותר לסוג העבודה כגון הובלה כללית, עבודה מחוץ לכביש, אוטובוסים.
• חסכון בצריכת דלק.
• אמינות - הצמיגים המחודשים הינם בעלי תו תקן ומערכת האיכות מוסמכת לתקן הבינלאומי ISO 9002.
• שמירה איכות הסביבה - חידוש צמיגים הינו תהליך מחזור שבו מנוצל גוף הצמיג   לביצוע (2-3) מחזורי חיים נוספים

ממחקרים שפורסמו בעולם עולה כי אורך חיי צמיג שיוצר בשנות השמונים עמד על 28,000 מייל, בעוד שצמיג שיוצר בשנת 2000 אורך חייו גדל ל 43,000 מייל. מכאן, שישנה כדאיות טכנולוגית וכלכלית לחידוש צמיגים.
בנוסף, וחשוב אפילו יותר, חידוש הצמיגים מסייע בשמירה על איכות הסביבה. הממוצע השנתי של פסולת הצמיגים מרכבים מסחריים נאמד ב – 23,190 טון.חידוש הצמיג מגדיל את אורך חייו בפרק זמן נוסף ובכך מקטין את כמות הצמיגים השנתית היוצאת מכלל שימוש ומזהמת את הסביבה.

חידוש הצמיגים לרכב "תיקון וחידוש צמיגים פנימטיים לרכב מסחרי" מעוגן בתקן ישראלי 1120. התקן עודכן בדצמבר 2004 והוא מבוסס על תקנה אירופאית 109 ECE. התקן עצמו חל על חידוש צמיגים המיועדים להתקנה ברכב משא בעל כושר מהירות של למעלה מ 80 קמ"ש , שיוצר בהתאם לתקינה אירופאית, אמריקאית או יפנית.
כדי לחדש צמיגים, נדרש אישור מהמפעל לחידוש צמיגים להיות בפיקוח מעבדה לרכב (סעיף 5 בתקן). הדרישה לפיקוח מעוגנת בגוף התקן. בישראל, המפעלים המאושרים לחידוש צמיגים מדווחים לוועדה מקצועית לרכב (בהתאם לתקן הישראלי 1120 חלק 2).
חידוש צמיג מוגדר בסעיף 2.3.7 בתקן כפעולה של: "איכשור מחדש של צמיג על ידי החלפת הסוליה הבלויה".

כיצד מבוצע החידוש בפועל
תחילה ממיינים את הצמיגים ומוודאים כי יכנסו לקו הייצור רק הצמיגים העומדים בקריטריונים לחידוש. תהליך האיכשור מתחיל בחריטת הסוליה הישנה. כיום החריטה ממוחשבת כך שלמחרטה מוזנות המידות הייחודיות לסוג הצמיג המחודש. לאחר סיום ביצוע החריטה מתגלים הפגמים. תיקון הפגמים מבוצע על סמך מפרטי תיקון שמטרתם היא תיקון הקדחים ומניעת חידוש צמיג בו קיים חשש להפרדה של השכבות או הופעת חלודה בחוטי הפלדה שנחשפו בסוליה.
לאחר תיקון הפגמים בצמיג שנחרט, מבוצע חיבור של סוליה חדשה על גבי תווך של קושינג גומי. הידוק הסוליה החדשה נעשה בצורה מכאנית מאחר ובהמשך יבוצע גיפור בטמפרטורה נמוכה. במסגרת ההכנה לגיפור, הצמיגים מוכנסים למעטפת היוצרת תת ואקום של 0.8-0.5 באר (לחץ).
הצמיגים הנדרשים לחידוש מוכנסים לתנור גיפור קר המוגדר כגיפור בטמפרטורה של 99 מעלות צלזיוס, בלחץ של 6 באר, כאשר כל צמיג נמצא בתת ואקום במשך מספר שעות.

התקן מגדיר: עובי החומר המקורי לאחר השיוף, העובי הממוצע של כל חומר חדש, תנאי השירות של הצמיג המחודש כך שלא יוצגו סמלי מהירות או דרגת עומס גבוהה ממה שהוגדר בצמיג המקורי.
אחת לשנה לכל מפעל נדגמים צמיגים מחודשים שנשלחים לבדיקה של העמסה דינאמית בגלגל מבחן .כמו כן מכיל התקן דרישות ובחצועים והמוצר הסופי . צמיגים מחודשים נדרשים לעמוד בבדיקות התעיפות הגלגל מיבן עומס כפונקציה של זמן ומהירות בלא שיתגלה ליקוי כלשהוא או שהלחץ הסופי בצמיג בתום ההרצה יהיה קטן מהלחץ ההתחלתי.

בצמיגים שעברו חידוש עלולים להתרחש שני ליקויים עיקריים:
1. הפרדה- ההפרדה הינה תופעה במהלכה סוליית הצמיג המחודש ניתקת מהמדרס. תופעה זו משויכת בעיקר לליקוי בתהליך החידוש.
2. קרע- הקרע מופיע בדרך כלל בדופן הצמיג. תופעה זו נובעת בעיקר מבעיה באיתור ומיון הפגמים בתחילת תהליך החידוש (פגמים שהיו קיימים מלכתחילה בצמיג)

חידוש הצמיגים לא נעשה באופן אוטומטי. הצמיגים שאינם מורשים לעבור חידוש הם:
• צמיגים עם סדקים בגומי
• שברים בגוף הצמיג
• צמיג בו נמצאה כמות משמעותית של שמנים וכימיקלים
• צמיג שגילו מעל 4 שנים
• צמיג שחודש פעמיים
התאמת צמיג
מותג:
קטגוריה:
רוחב:
חתך:
חישוק:
קוד מהירות:
קבוצת קוגול
טייר סנטר רשת צמיגים
טייר סנטר חידוש צמיגים בע"מ
צמיג ישיר

קבוצת קוגול

קוגול יוניטרייד בע"מ, היבואנית הרשמית של צמיגי Michelin בישראל.
החברה הוקמה בשנת 2007 מתוך שיתוף פעולה בין שתי חברות –
קו-גול בע"מ המובילה למעלה מ-40 שנה את ענף הצמיגים בישראל. ו"מאיר" – חברה למכוניות ומשאיות בע"מ המהווה קבוצת הרכב הגדולה בישראל משנת 1967.
הקבוצה מתמחה במכירת מוצרים ושירותים בתחום הצמיגים וכן במתן שרותים לציי רכב, בפריסה ארצית במתכונת של 24/7/364. לחברה נסיון מעשי מצטבר של למעלה מ-40 שנות פעילות בניהול צמיגים בציי רכב בכלל ובציי רכב כבד בפרט.

החברה דוגלת במקצועיות וחדשנות החל מיבוא הצמיגים, אחסונם ושיווקם תוך מתן פתרון מקצועי מותאם לקוח.

משרדי ההנהלה והמרכז הלוגיסטי של החברה ממוקמים בקיסריה, על שטח של 12 דונם במבנה של 5600 מ"ר הבנוי בסטנדרטים הגבוהים ביותר הקיימים בתעשיית הצמיגים העולמית. בקבוצה מועסקים כ-170 עובדים מקצועיים בתחום התמחותם, מתן שירותים, לוגיסטיקה, שיווק ומכירות.

קוגול יוניטרייד בע"מ נחשבת לבעלת מוניטין, תשתית יבוא, שיווק, מכירות ושירות איכותיים ביותר.
ערכי הקבוצה מנחים את עובדיה לפעול בהגינות, באמינות ובמקצועיות ולהעניק חוויית שירות ללקוחות תוך טיפוח שותפות ארוכת טווח בין החברה, עובדיה ולקוחותיה.

לאורך השנים בהן פועלת הקבוצה, המאפיין המרכזי המנחה את התנהלותה העסקית היה והנו "הלקוח במרכז". גישה זו באה לידי ביטוי בתרבות שירות מפותחת המגולמת בתפיסת one stop shop. המשמעות המעשית לכך הנה פיתוח פתרונות, החל מחברת ציי רכב משא ועד לרוכב האופניים הפרטי, תוך שימת דגש על הוגנות ומקצועיות.

יישום תפיסת השירות הביאה לאורך השנים לפיתוח תשתית רחבה של פתרונות ושירותים כגון:
רשת טייר סנטר רשת צמיגים בע"מ, מתמחה בצמיגי משא – 7 סניפים
• מערכות מידע מתקדמות לזמינות מידע ושקיפות, מהירות תגובה והמשכיות בטיפול.
• מוקד שירות טלפוני לטיפול מקצועי ואחיד בפניות שירות ולחברות הליסינג
• שירות טכני למתן יעוץ מקצועי ופתרון תקלות בזמן אמת.
• מערך הדרכה מקיף לעובדים, אשר תפקידו לפתח ולשמור על רמת כשירות מקצועית גבוהה וגישה שירותית נעימה.
טייר סנטר ישיר בע"מ – פנצ'ריית דגל למכוניות פרטיות
• פנצ'ריות בתוך 3 חברות הליסיניג
טייר סנטר גלבוע בע"מ – פנצ'ריה המתמחה בצמיגי חקלאות.
טייר סנטר חידוש בע"מ – מפעל לחידוש צמיגים מהמתקדמים בעולם
• יבוא ושיווק צמיגי אופניים של Michelin
• יבוא והפצת צמיגי Michelin לכל סוגי האופנועים
• טכנולוגיות מרוצים זנדברג

הקבוצה עוסקת בהתמדה בדרכים שונות לשיפור מתמיד של הפתרונות המוצעים ללקוחותיה השונים, ובכך לשמר את שביעות הרצון הלקוח לאורך זמן.
 
התאמת צמיג
מותג:
קטגוריה:
רוחב:
חתך:
חישוק:
קוד מהירות:
קבוצת קוגולצמיגי מישליןרכב פרטימפיציםצי ליסינג והשכרה
צמיגי איכותצמיגי עפרקטלוג צמיגיםצמיגים לרכבצמיגי שטח
טייר סנטר
רשת צמיגים
למה מישלין?סימוני צמיגעפר, תעשיה וחקלאותחלפים לרכב
טייר סנטר
חידוש צמיגים בע"מ
קטלוג צמיגיםחשיבות הצמיגצי משא ואוטובוסיםצמיגים
צמיג ישירהיסטוריה של מישליןEU LABELצמיגים לאופנועים
צמיגים למשאיות
עולמיים של מישלין
קישורים לאתרים
עולמיים של מישלין
אופניים
מפת האתר|צור קשר|תקנון|About Us
Signed ByCdTech
 
  מפת האתר | צור קשר | תקנון | About Us  
Signed By CdTech